Menu
Your Cart

RF Fiber Optik Kablosu

RF Fiber Optik Kablosu

Fiber Optik Kablo 24 Core Tek tüplü, zırhsız fiber optik kabloların mekanik performanslarını geliştirmek için tasarlanan bu kablolar, PE dış kılıf altındaki korugasyonlu çelik bant zırh sayesinde, dahili mekanlarda, mekanik dayanıklılık isteyen harici mekanlarda ve suya ve kemirgenlere karşı koruma ..
Fiber Optik Kablo 8 Core Tek tüplü, zırhsız fiber optik kabloların mekanik performanslarını geliştirmek için tasarlanan bu kablolar, PE dış kılıf altındaki korugasyonlu çelik bant zırh sayesinde, dahili mekanlarda, mekanik dayanıklılık isteyen harici mekanlarda ve suya ve kemirgenlere karşı koruma i..
iç / dış mekan duvar fiber dağıtım kutuları tüm FTTx uygulamaları için en esnek çözüm sunmak için tasarlanmıştır monte edilir. Bugünün FTTx ağlar için ideal bir uyum kutup veya duvar montaj - hepsi bir arada esnek dağıtım kutusuna olduğunu uygundur . tüm pasif optik ağ bileşenleri kablo yönetimi en ..
Fiber optik patchcord kablolar, iç mekanlarda kullanılmaya uygun yapısıyla GSM baz istasyonlarında Fiber Optik ara bağlantılarında, patch panellerde , dağıtım noktası bağlantılarında ve ODF bağlantılarında kullanılır.Baz istasyonlarında daha çok aşağıdaki tip fiber optik kablo patchcord kablol..
Breakout optik kablo , Dış mekanlarda kullanılmaya uygun yapısıyla 3G ve LTE ( 4G ) baz istasyonlarında RRU montajında kullanılır.Fiber optik, insanın saç teli kalınlığında ve çok hassas üretilmiş saf bir cam ip üzerinden ışığın iletilmesi prensibiyle çalışan bir sistemdir. Bu şekilde üretilmi..
Fiber Optik SFP+ Modül Sm Lc Fiber Optik SFP+ Modül Sm Lc
Yeni
Kullanımı son yıllarda yaygınlaşan SFP+ modülleri veri merkezi gibi yerlerde veya anahtarlar arası bağlantı amaçlı olarak yoğun data trafiğini karşılamak için  Gigabitlik bir bağlantı sağlamaktadır. OM3 kablo altyapısına ve 10G hıza uyumlu fiber porta ihtiyaç duyan sistem, uyumlu olmayan ortaml..
FTTA NSN Fiber Optik Kablo Körüklü 7.0mm Veya 5.0mm FTTA NSN Fiber Optik Kablo Körüklü 7.0mm Veya 5.0mm
Yeni
Nokia NSN 90 derece, IP68 koruması, tuz buharı geçirmez ve EMI koruması, Geniş sıcaklık aralığı ve çok çeşitli iç ve dış mekan kabloları, Kolay, güvenilir ve uygun maliyetli kurulumÜrün DetaylarıNSN su geçirmez önyükleme:1. Standart Dubleks LC konektörü, standart LC adaptörüyle iyi bağlanmıştır2. Te..
LC Fiber Optik Su Geçirmez Konektör Contası Nokia NSN HB 821558 LC Fiber Optik Su Geçirmez Konektör Contası Nokia NSN HB 821558
Yeni
Tanım :                  Destek optik kablosuyla birlikte NSN fiber konektörler, 3G, 4G ve WiMax Baz İstasyonu uzak radyolarında ve Antene Fiber uygulamalarında belirtilen standart arabirim haline geliyor. Ancak ürün, yukarıdaki uygulamalarla sı..
Dış kutuKelepçe 3 tane ek kaseti FOSC-B-TRAY-12Fiber tüp tutturma bağı1 Oval Port Giriş Kiti Yuvarlak port için küçük manşonEk koruyucu Nem alıcı silika jel, 75 grams..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)