Menu
Your Cart

RF Rack Setleri

RF Rack Setleri    

Baz istasyonlarında sistem odasıyla anten arasında çekilen kablo yoludur. Dikey veya yatay şekilde uygulanabilir. Daldırma galvaniz yapısıyla dış ortamlara dayanıklıdır. Clamp montajına uygun tasarımıyla kablolama ve sonrasında yapılacak müdahaleler de kolaylık sağlar. 4 adet 40*300 cm merdiven ve 2..
Baz istasyonlarında sistem odasında kablolama kolaylığı sağlayan kablo yoludur. Dikey ve yatay şekilde uygulanabilir. Elektrostatik boyası uzun süreli kullanım sağlar. 4 adet 40*225 cm lik merdiveni, bağlantı ekipmanları ve aksesuarlarıyla montaj kolaylığı sağlar...
Yeşil Rack 30*200 cm; Vodafone baz istasyonlarında sistem odasına iç rack setini oluşturan parçalarındandır.Dikey ve yatay şekilde uygulanabilir.Elektrostatik boyası uzun süreli kullanım sağlar.Farklı seçenekleriyle uygulama alanına göre en doğru malzeme kullanılabilir ve bu şekilde uygun maliyetli ..
Yeşil Rack 30*300 cm; Vodafone baz istasyonlarında sistem odasına iç rack setini oluşturan parçalarındandır.Dikey ve yatay şekilde uygulanabilir.Elektrostatik boyası uzun süreli kullanım sağlar.Farklı seçenekleriyle uygulama alanına göre en doğru malzeme kullanılabilir ve bu şekilde uygun maliyetli ..
Yeşil Rack 50*200 cm; Vodafone baz istasyonlarında sistem odasına iç rack setini oluşturan parçalarındandır.Dikey ve yatay şekilde uygulanabilir.Elektrostatik boyası uzun süreli kullanım sağlar.Farklı seçenekleriyle uygulama alanına göre en doğru malzeme kullanılabilir ve bu şekilde uygun maliyetli ..
Yeşil Rack 50*300 cm; Vodafone baz istasyonlarında sistem odasına iç rack setini oluşturan parçalarındandır.Dikey ve yatay şekilde uygulanabilir.Elektrostatik boyası uzun süreli kullanım sağlar.Farklı seçenekleriyle uygulama alanına göre en doğru malzeme kullanılabilir ve bu şekilde uygun maliyetli ..
Yeşil Rack Aynası 325 Mm ; Vodafone baz istasyonlarında sistem odasına iç rack setini oluşturan parçalarındandır.Dikey ve yatay şekilde uygulanabilir.Elektrostatik boyası uzun süreli kullanım sağlar...
Yeşil Rack Aynası 550 mm ; Vodafone baz istasyonlarında sistem odasına iç rack setini oluşturan parçalarındandır.Dikey ve yatay şekilde uygulanabilir.Elektrostatik boyası uzun süreli kullanım sağlar...
Yeşil Rack Ek Parçası; Vodafone baz istasyonlarında sistem odasına iç rack setini oluşturan parçalarındandır.Dikey ve yatay şekilde uygulanabilir.Elektrostatik boyası uzun süreli kullanım sağlar.iki yeşil rack'ın birbirine uç uca eklenmesini sağlar ara parçadır...
Yeşil Rack Köşe Kelepçesi; Vodafone baz istasyonlarında sistem odasına iç rack setini oluşturan parçalarındandır.Dikey ve yatay şekilde uygulanabilir.Elektrostatik boyası uzun süreli kullanım sağlar.Farklı seçenekleriyle uygulama alanına göre en doğru malzeme kullanılabilir ve bu şekilde uygun maliy..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)