Menu
Your Cart

RF Alarm Grubu

RF-Alarm Grubu

FKV-03,  ve FSR motor koruma röleleri faz sırası ile çalışan üç faz Motorların şebekedeKaynaklanan arızaları  engellemek amacıyla tasarlanmıştır. 3X30 V AC 50/60 Hz 5A/250 V AC Pezistif yük Kablo Çapı 2,5mm 1,5mm FKV-03 Çalışma Gücü 4VA Teknik özellikleri ...
Campini Corel Ty90-B3 Oda Termostatı ile belirlediğiniz bir ortam sıcaklığının aşımı durumunda alarm iletilmesini sağlayabilirsiniz. İtalya menşeili olan Campini Corel Ty90-B3 oda termostatı..
DC 24 volt ile çalışacak şekilde tasarlanmış  601 PC Duman Dedektörü telekomünikasyon altyapısında kullanılan alarm sistemleri için ideal çözümdür. Baz istasyonlarının DC 24 volt enerji ile çalışması nedeniyle duman dedektörünün de DC 24 volt ile çalışması önemlidir. 601 PC Duman Dedektörü, DC ..
DC 48 volt ile çalışacak şekilde tasarlanmış  601 PC Duman Dedektörü telekomünikasyon altyapısında kullanılan alarm sistemleri için ideal çözümdür. Baz istasyonlarının DC 48 volt enerji ile çalışması nedeniyle duman dedektörünün de DC 48 volt ile çalışması önemlidir. 601 PC Duman Dedektörü, DC ..
Kapı Sensör Takımı
Yeni
Turkcell Baz İstasyonlarında kapı açık uyarısı vermeye yarayan ve bu sistemlerin bileşenlerindenoluşan sistemidir.Turkcell Baz istasyonlarında sistem odası kapısı açıldığında röle üzerinden bilgi veren manyetikkontaktır.3 Üründen oluşan;Röle kontağı,Röle ve Manyetik kapı kontağı ..
Manyetik switch – Manyetik kontak – Manyetik kapı kontağı olarak da bilinen manyetik kapı kontağı, devrenin kapalı olduğu sürece alarm vermeyen, açıldığı anda ise bir tetikleme işlemi gerçekleştirebilen sistemdir. Bunun tam tersi de geçerlidir. Açık iken alarm vermeyip kapandığında da verebilir. Bir..
Termostat, sıcaklığı istenen ölçüde sabit tutabilen bir tür kontrol aracıdır. Sıcaklıktaki değişim, termostattaki duyarlı bir parçaya tesir ederek bunun elektrik veya basınç sinyali göndererek bir ısıtma veya soğutma sistemini kontrol etmesini sağlar. Termostat binalarda, su ısıtmalarda, fırınlarda,..
Oda termostatı ile ayarlanmış ortam sıcaklığının aşılması durumunda Schrack MT326230 klima rölesi, klimanın devreye girmesini sağlar. Ortam sıcaklığı istenilen seviyenin altına inince de klimanın devreden çıkmasını sağlamaktadır...
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)